KONST / Litografier / Färglitografi 14688387
nr 1468 8387
Jean Piaubert
(1900-2002), Frankrike
Signerad, numrerad ea, oramat löst blad, komposition. Färglitografi. Bladets mått: 66x51 cm
Kondition: slitage
Jean Piaubert, fransk målare född 1900, död 2002.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:34:46
24/5 17:41:37